Turkish (Turkiye)EspañolRussian (CIS)English (United Kingdom)
There are no translations available.

 

YÜCE MEKANİZMADAN BİLGİDİR

Dostlarımız,

Sistem gereği yapılan tüm Yansıma ve Birleşim Projeleri Planetinizin tüm kesimlerinde değişik versiyonlar halinde tatbiki programlara alınmıştır. Bu neden ile İlahi Planın asırlardır yapmayı düşlediği bu programları Bilinç Işıklarına kavuşmuş Dünyalı dostlarımız tatbiki sahaya almaktadır.

Hiyerarşik skalaların ortadan kaldırıldığı bu iletişim döneminde artık (Rab Söyler Kul Yazar) programı devrededir. Açılım ve Birleşim Projesi bu yol ile Planetinize tatbik edilmektedir. Ancak kendi Öz Kanalları ile irtibatını kesmemiş Dostlarımızı bu Açılım ve Birleşim Programının dışında tutmaktayız.

Sizler, bir çok Hiyerarşik Skalaları Zaman Boyutlarında kademe kademe aşarak buralara kadar gelebilmeyi başarmış Yüce Varlıklarsınız. Ve şu an bu Geçiş Boyutunda Kadim Dönemlerin Bakalorya İmtihanını vererek başka Boyutlarda Yaşam Hakkı kazanmak üzere İnsana Hizmet Yasasına Akit vermiş bulunuyorsunuz.

Biliyorsunuz, Planetiniz bir Evrim ve İmtihan Boyutudur. Şu an Sizler başka Boyutların Evrimini Planetinizde yapıyorsunuz.

Yaşadığınız Dönemde karşılaştığınız her olaya bir İmtihan gözlüğü ile baktığınız takdirde yaşamlarınız daha kolaylaşacak ve daha kolay Bilinç Aşaması yapacaksınız.

Planetinizde yaptığınız Sosyal aktiviteler Sizleri daha ileri Boyutlara hazırlayacaktır. Zamanın darlığı nedeni ile devreye alınan bu hızlı tempo Sizleri daha güzel yarınlara götürecektir. Önce Başarılar Gayretler Sizden sonra Yardımlar Bizdendir. Hak eden Hakkını her zaman alacaktır.

Kozmoz Programını 3 Aşamalı bir yansıma sistemine bağlamıştır.

1 - Birinci Sistemde: Yetiştirme – İnanç – Görev Bilinci ön plandadır.

2 - İkinci Sistemde: Bilinç – Anlayış – Kavrayış Programları devrededir.

3 - Üçüncü Sistemde: Sorumluluk – Hizmet – Özveri Bilinci ile Göreve Layık olmak geçerlidir.

Bu 3 Programı başarı ile tamamlamış olan tüm Dostlar, artık tamamen Göksel Kadrolarda yer alacak bir Yer Ekibidir.

Bilgilerinize Sunulur.

YÜCE MEKANİZMA